Náš tým

augustyna4
 
Augustyna
Ztřeštěná dvacátnice z města, která miluje život a do všeho se vrhá po hlavě. Má spoustu koníčků a nápadů a hodně energie. Občas se cítí pod psa a občas se dostává do prekérních situací. Ráda si zpívá ve sprše. Zbožňuje cestování, zajímá se o kulturu a má ráda přírodu. Miluje rostliny a chtěla by mít časem vlastní zahrádku. Po babičce zdědila knihu plnou receptů na nejbáječnější dezerty, i osvěžující čaje a sirupy. Ráda kuchtí a pořádá ochutnávky pro své kamarády. Když si potřebuje vyčistit hlavu, zacvičí si jógu, jde si zaběhat nebo na výlet do přírody. Miluje sledování západů slunce s kamarádem Theem a při úplňku si vždycky něco přeje. Jejím dětským snem bylo uvařit nápoj lásky, jako teenager chtěla vydat vlastní knížku, která by se stala bestsellerem.
gustystory14
 
Theo
Theo je třicátník, geek a introvert. Zajímá se o moderní technologie a online platformy a investuje energii i peníze do projektů, které mu dávají smysl a vidí v nich přínos pro své okolí. Žije ve městě a vyhovuje mu anonymita i možnosti metropole, ale rád vyjede z města do přírody, aby si odpočinul od neustálého ruchu. Miluje dobré jídlo a rád poznává nové chutě i formy. Baví ho ochutnávat pokrmy i nápoje, které mu Augustyna přichystá. Těší ho běhání, lyžování a jízda na horském kole. Baví ho rychlost, kdekoli a v čemkoli. Podporuje svoji kamarádku Augustynu, baví ho její ztřeštěnost, pomáhá jí s jejími nápady a je jí oporou, když se cítí smutně. Jeho dětským snem bylo vynalézt stroj na cestování časem a podívat se do buducnosti.
– PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM DOVEZEME GUSTY ZDARMA ! –

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení