Zdravé smoothies

Jedenáct druhů unikátních receptur s blahodárnými benefity pro tvoje tělo i duši. Potřebuješ doplnit vitamíny, minerály, energii, hydratovat se nebo třeba podpořit imunutu, správné zažívání a spalování? Objev tu správnou kombinaci superpotravin přesně pro tebe! Naše 100% přírodní smoothies z mrazem sušeného ovoce, zeleniny a špetky koření probarví tvůj jídelníček a dodají tvému tělu, to co potřebuje. Každý den.

01lahev
 
#1 energy
Zářivě žluté smoothie číslo 1 zaplaví tvé tělo energií. Dokonalá kombinace žlutých plodů s vysokým obsahem vitaminů C a antioxidanty tě nabudí a rozzáří jak letní slunce. Pomeranč, meruňka, mango, banán a špetka mocné kurkumy, nic víc.
02lahev
 
#2 strawberries
Všechno to vlastně začalo úplnou jahodou… Ta chuť, ta zrníčka. Ta barva. Ta konzistence. Nemohli jsme odolat. Čerstvé jahody jsou skvělé, ale dobře víš, že ani v lednici moc dlouho nevydrží. Díky lyofilizaci (sušení mrazem) si ovoce zachová veškeré živiny a prodlouží trvanlivost. Naše jahodové smoothie je tak přímo nabité antioxidanty, vitaminy a minerály - céčkem, káčkem, kyselinou listovou, draslíkem, manganem a hořčíkem. S #2 strawberries si vychutnáš jahodu kdykoli dostaneš chuť.
03lahev
 
#3 hydration
Kdo by to byl řek', že taková tyrkysově modrá barva je čistě přírodní! Dlouho jsme experimentovali s modrou spirulinou a hledali pro ni ideální spojence. Ze zástupu superpotravin tenhle konkurz vyhráli ananas, zelené jablko, mango a meruňka. Se směsí číslo 3 se nejen hydratuješ a doplníš potřebné živiny, ale zároveň si můžeš dopřát takovou malou exotickou dovolenou každý den. Mimochodem, modrá spirulina obsahuje dávku vitaminů ze skupiny B, C, D, A a E a omega-3 mastné kyseliny i kompletní spektrum aminokyselin. Přírodní modré barvivo fykocyanin přiznává spirulině protizánětlivé a antioxidační účinky, zvyšuje obranyschopnost organismu a pomáhá při hojení ran.
04lahev
 
#4 mango
Mango je v některých částech světa nazýváno jako král ovoce. A my souhlasíme. Nejenže je lahodné, ale také má impozantní nutriční profil. Mangu se přisuzuje mnoho benefitů jako podpora imunity, snižování hladiny cholesterolu, zlepšování funkce zažívání nebo blahodárná péče o zrak. Velké množství antioxidantů zabraňuje stárnutí a pomáhá snižovat riziko vzniku rakoviny. V seznamu příznivých účinků na lidské tělo můžeme ještě chvíli pokračovat. Ale... Raději ne, nemůžeme to vydržet, už se nám sbíhají sliny, a jdeme si ho vychutnat. Pardon :)
05lahev
 
#5 balance
Smoothie 5 žije! A v totální rovnováze. O úžasnou vyváženost se v něm stará pár superpotravin: borůvky, banán, datle, jablko, malina a skořice. Jako dvě síly jing a jang jsou k sobě přitahovány Theo a jeho mužská síla reprezentovaná banánem a Augustyna a její ženská síla zastoupená borůvkou. Připrav se na dlouhý seznam benefitů jako například antioxidanty podporující zdravé fungování těla, ochrana DNA, obrana proti zánětům, stárnutí a rakovině, antistresové účinky, podpora zažívání a spalování cukrů, původce energie, draslíku a mnoha dalších minerálů, prevence proti nachlazením, pomocník proti chudokrevnosti i nespavosti. Jen co to čtu, už se cítím zenově :)
06lahev
 
#6 passion
Definice vášně: "Vášeň je stupeň emoce, intenzivní, dlouhodobá a obvykle se tím míní přilnutí k předmětu vášně, který velice výrazně ovlivňuje myšlení a jednání jedince. Je zdrojem energie, vytrvalosti a vůle." No, tak to sedí! Už po prvním ochutnání smoothie #6, složeného ze třech afrodiziakálních a láskyplných plodů jahody, banánu a meruňky, jsme se zamilovali. A tebe čeká totéž. Ta jednoduchá ovocná chuť, krémová konzistence a to příjemné šimrání v břiše, když máš něco fakt rád/a... Jo a je vědecky potvrzeno, že tyhle ingredience vyplavují endorfiny, podporují zdravý stav vlasů, nehtů a pokožky a zlepšují zdraví srdce.
P.S. Teď už raději zhasneme, ne? ♥♥♥
07lahev
 
#7 self-care
"Jaká řepa, taká nať, jaké plášti, taká mlaď." Heeej kámo, chápeš tohle rčení?!? Já moc ne :) Ale určitě vím, že budeme zdraví jako řípy, protože smůfíčko číslo 7 se o tebe samosebou postará. Řepa dodá nádhernou sytou a plnou barvu a pomůže zvyšovat obranyschopnost, skvělé trávení, podpoří rekonvalescenci, spolu s jablkem, borůvkami a banánem blahodárně působí na zažívání a trávení. Jako bonus tě zázvor ochrání před infekcemi a pomůže s imunitou a stabilizací hladiny cukru v krvi.
08lahev
 
#8 blueberries
Malé, ale šikovné :) Modrá je prostě dobrá. Borůvky jsou skoro chodícími, tedy pardon spíše kutálejícími se, antioxidanty. Vědci zjistili, že borůvky mají příznivý vliv na mozek a nervový systém, na kognitivní a paměťové funkce. Příznivě ovlivňují také smysly, zejména zrak a rovněž trávení. Co jsme tedy netušili, tak je, že mají příznivý vliv na udržování rovnováhy a na schopnost rytmické pravidelné chůze. Hmm. Napadá mě, že je pátek a že večer by se pár deci borůvek hodilo, abychom náhodou nevypadli z rytmu... :)
09lahev
 
#9 brainpower
Mám pocit, že tohle by byl určitě Einsteinův oblíbený drink. Asi to už u Alberta úplně neověříme, ale dá se s určitou mírou pravděpodobnosti formulovat hypotéza, že božská matcha umístěná do soustavy designové retap lahve s pramenitou vodou, doplněná královským mangem a tropickým ananasem, kouskem zeleného jablko a pár měsíčky pomeranče vytvoří nádherný relativní vztah lidské bytosti a smoothie #9. Tato premisa může být vyvrácena. Záleží totiž na úhlu pozorování a na soustavě, odkud se díváme a taky na časové proměnné. Když se podíváme za pár minut, uvidíme absolutně prázdnou láhev a ucítíme lahodný pocit v bříšku a z mozku se nám budou linout výborné nápady a myšlenky :) Nebo taky ne, když nám to vypije někdo dřív. Tak já nevím, je to tedy relativní? Není to relativní?
10lahev
 
#10 pinepple
Ananas je takový multifunkční pomocník na všechno. Funguje jako afrodiziakum, jako parťák při hubnutí a detoxikaci těla, je nabitý mnoha vitamíny a minerály a taky nás vždycky zaručeně přenese alespoň myšlenkami na dovolenou mezi palmy, pohodovou latino hudbu a piňa coladu. Ve smoothie #10 je v nejčistší intenzivní podobě jako prášek z mrazem sušeného ovoce. My ho moc rádi používáme nejen jako smoothie ale k dochucení jogurtů a kaší nebo do koktejlů.
Prostě Hawaii :)
11lahev
 
#11 raspberries
Naše jedenáctka nemá nic co dočinění s fotbalem a panem Klapzubou, zato velmi zdravě uzavírá první edici gusty smoothies. Maliny mají nízkou kalorickou hodnotu, obsahují hodně vlákniny, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Mohou chránit tělo před cukrovkou, rakovinou, obezitou, artritidou a dokonce je jim přisuzována schopnost zpomalovat stárnutí. Pokud nechceš zrovna míchat smoothie, tak si připrav třeba mraženou dřeň, kterou pak posypeš kvalitní hořkou čokoládou. Z té lahody se budeš cítit, jako bys zrovna skóroval/a ve finále Ligy mistrů. Góóól, trefa do sytě červeného!
 
 
– PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM DOVEZEME GUSTY ZDARMA ! –