podporujeme kladenské hokejisty

Rytíři mají novou posilu! Společnost gusty, která přináší revoluci ve zdravém a rychlém stravování se stala zlatým partnerem týmu. Kromě energie, kterou hráčům i fanouškům dodá, bude Augustyna, maskot gusty, i součástí zápasových sad klubu.
  
„Spolupráce s novým partnerem my musí vždy dávat smysl a tím, že gusty vyrábí zdravé smoothie nápoje, tedy něco, co si dávám každý den, je výborné, že máme v této těžké době další podporu. Chci gusty poděkovat nejen za tu jejich podporu, ale také dárek ve formě drinků, shaků a ovocných směsí pro celý tým. Na našich zápasových kalhotách už máme symbol Augustyny, tak nám snad bude přinášet štěstí, které je v hokeji také potřeba, vyjádřil se Jaromír Jágr, majitel klubu Rytíři Kladno.

--> Chci ochutnat to, co hokejisti z Kladna. 

2021_10_08_kla_plz_047
 
„Na Rytířích je vidět, že dělají to, co je baví, dělají to srdcem, naplno a bez kompromisů. Partnerství s týmem Rytířů je tak pro gusty přirozeným spojením. Naším motem je totiž “do what you like” a posláním společnosti je dodávat potřebné živiny a energii právě aktivním lidem, kteří při sportu nebo ve svém nabitém programu často nemají čas dávat svému tělu to, co potřebuje,“ doplnila zakladatelka značky gusty Jitka Fürst. 

O společnosti gusty

Gusty je nový český startup, který přináší revoluční přípravu 100% přírodních smoothies vyrobených pouze z mrazem sušeného ovoce a koření. Sortiment zdravého instantního stravování doplňují také kompletní jídla v podobě nápojů - lahodné nutričně vyvážené shaky a drinky, vyvinuté s předními výživovými poradci, které dodají tělu potřebné živiny během chvíle a zasytí na několik hodin. Gusty je synonymem pro zdravý a trendy životní styl, udržitelnost a podporu. Usiluje o minimalizaci plýtvání potravinami a pomáhají udržitelnému životu na naší planetě.

2021_10_08_kla_plz_088

– PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM DOVEZEME GUSTY ZDARMA ! –